Wyświetl pojedynczy post
christof20
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 25.03.2012, 18:04
Sędzia założył dzisiaj niewłaściwą koszulkę. Powinien miec niebieską. Karny z dupy, czerwona kartka dla Bunozy chyba też.
Inna sprawa, że nasi grali fatalnie. Mnóstwo niedokładności, niepotrzebnych strat, mało walki, katastrofalny styl.
Pareiko - man of the match.
Odpowiedz cytując