Wyświetl pojedynczy post
jerry.lii.lewis
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: u mnie tyle cierpliwości??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 25.03.2012, 18:03
Poza Pareiką i Wilkiem nic pozytywnego. Czy karny był czy nie - nie ma znaczenia bo przegraliśmy zasłużenie, a mogliśmy dostać kilka więcej gdyby nie Sergiej.
Okropna gra, 5 strzałów 1 celny - tak nie da się nie przegrywać.
Odpowiedz cytując