Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19708
Stary 25.03.2012, 18:02
Ja sie wcale nie dziwie, ze polskich arbitrow nie ma na arenie miedzynarodowej - jestesmy organizatorami ME a nie bedzie na nich ani jednego polskiego sedziego. Zdarza sie 1 na LE i to wszystko - to pokazuje jaka ta liga jest załosna.
Odpowiedz cytując