TymonPRO napisał(a):

Junior Diaz man of the match,wypierdalaj oficjalnie
Każdy jego mecz to porażka
Wstyd i hańba,to nie jest Wisła Kraków to jest pseudo twór
PS:Brawo dla Pareiki i Małego za ambicję
BRAWO ZA TAKTYKĘ DLA TRENERA
|
Czy Ty jesteś normalny inaczej? Co Małecki pokazał dzisiaj? 3 razy piłkę dotknął?