Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 25.03.2012, 18:01
TymonPRO napisał(a):Wyświetl post
Junior Diaz man of the match,wypierdalaj oficjalnie
Każdy jego mecz to porażka


Wstyd i hańba,to nie jest Wisła Kraków to jest pseudo twór

PS:Brawo dla Pareiki i Małego za ambicję

BRAWO ZA TAKTYKĘ DLA TRENERA
Czy Ty jesteś normalny inaczej? Co Małecki pokazał dzisiaj? 3 razy piłkę dotknął?
Odpowiedz cytując