Wyświetl pojedynczy post
adas123
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 25.03.2012, 18:01
Pyta totalna pod każdym względem.Ruch był lepszy i przed karnym i przed kartką co nie zmienia faktu,że nie wiadomo co by było gdyby ten s....iel nie przekręcił kolejnego po Bełchatowie meczu Wisły.Nie ma co jednak bronić nikogo bo brak umiejętności pomysłu i ZAANGAŻOWANIA jest niesamowity i nie wiem czy 80% z obecnych zawoników jest godna nosić koszulke z Białą Gwiazdą.Bo słabą grę można czasem wybaczyć ale brak walki to już niebardzo.Wy.......ić wszystkich i ....
Odpowiedz cytując