|
Czerwona dla Bunozy ewidentna. Ten faul to bylo podsumowanie calej jego gry w Wisle. Jedyne co facet potrafi zrobic to bezmyslnie faulowac w obrebie pola karnego. Ile my juz przez to bramek stracilismy to glowa mala.
Karny mogl gwiazdac, mogl nie gwizdac. Gwizdnal i nikt nie ma prawa miec pretensji.
Chavez wogole przerwy nie powinien doczekac.
Zreszta o czym my mowimy jak nie mie oddalismy ani jednego celnego strzalu na bramke. Banda patalachow na czele z antypilkarzem Kirmem.
|