Wyświetl pojedynczy post
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 25.03.2012, 17:59
Żenujące. Bardzo, bardzo żenujące. W walce o MP trzymam kciuki za Niebieskich, fajna zespołowa piłka.
Na plus jedynie Pareiko i Wilk, reszta po prostu dramatyczna. Kartki prawidłowe, rzut karny z dupy.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując