Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18178
Stary 25.03.2012, 17:57
Połowa składu z Kirmem na czele do wywalenia po sezonie i czas zaczac budowac druzyne od nowa ale nie sciagajac kolejnego szrotu - jezeli to nie dotrze do Cupiala to bedzie oznaczac, ze ma Nasz klub w glebokim powazaniu.
Odpowiedz cytując