Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#89
Stary 25.03.2012, 17:57
Zbieramy plony beznadziejnej, oszczędnościowo - dziadowskiej polityki właściciela. Nie można wiecznie sprzedawac najlepszych piłkarzy, sprowadzać byle kogo w to miejsce i liczyć na dobrą grę i wyniki na tym samym poziomie.
..
Odpowiedz cytując