Wyświetl pojedynczy post
michalekzet
Junior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#88
Stary 25.03.2012, 17:56
nie wiem skąd u niektórych optymizm przed tym meczem i przed PP, że niby dzięki niemu uda nam się wejść do LE.
Fakty:
- MAMY 22 STRZELONE GOLE
- mniej od nas mają tylko 4 drużyny craxa, LKS, lechia i widzew - niezle towarzystwo
- mamy najgorszych graczy ever,
- w składzie gra zazwyczaj jeden Polak,
- na ratowanie wyniku wchodzi małecki

Wisła z czasów I smudy lub kasperczaka pojechalaby z obecna Wisłą 6:0 do przerwy
Odpowiedz cytując