Uran235 napisał(a):

|
Niewiarygodny mecz w Poznaniu. Dawno się tak nie uśmiałem. Kombinacja polskiego drewna z trawą z importu.
|
A ja gdyby nie to ze kibicuje Wiśle to śmiałbym się z kombinacji Wiślacki zagraniczny szrot kontra szybcy Piech i Jankowski.
Jak byś te popisy skomentował?
(Chavez, Diaz, Jovanović, Bunoza ośmieszani przez polskie drewno jak Piech czy Jankowski?)