Filippo napisał(a):

No własnie..skoncz pieprzyc. Ewidentny karny? A za co, skoro Wilk nawet nie dotknął Zienczuka, ba został przez niego kopnięty Smiech na sali... Czerwona kartka tez ewidentna? Yhym...Tiaaa...
|
Otworz oczy czlowieku....90 minut czasu bylo zeby strzelac bramki a nie plakac jacy to wszyscy sa zli dla Wisły...
Jestesmy bardzo slabym zespolem w bardzo slabej lidze i niech to moze dotzre do ciebie ze na chwile obecna zespol pokroju Ruchu Chorzów jest zespolem od Nas duzo lepszym.