Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75
Stary 25.03.2012, 17:52
Juz nie przesadzajcie, ja tam dziś walkę i zaangażowanie widzę. Zwyczajnie Ruch jest ewidentnie na fali, w dodatku na pewno nie pomógł nam sędzia . Reasumując - porażkę można było wkalkulować, sporo ekip tam przegrało.

Mistrzostwo przegraliśmy u siebie - za Maaskanta i Moskala zwłaszcza, przegrywając z tuzami typu Podbeskidzie. Trzy punkty w tych meczach dałyby nam teraz pierwsze miejsce w tabeli, prosta matematyka...
Odpowiedz cytując