Wyświetl pojedynczy post
simao4
Junior Member
 
Od: 04.2011
Skąd: KLI

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#73
Stary 25.03.2012, 17:49
najwiekszym błedem było zwolnienie Maaskanta teraz grają jeszcze gorzej niż grali za Maaskanta. może i grali słabo ale zdażały sie jakieś w miare przyzwoite mecze i jeszcze cos wygrywali a teraz samo dno. przykro patrzeć
Odpowiedz cytując