|
Junior Diaz man of the match,wypierdalaj oficjalnie
Każdy jego mecz to porażka
Wstyd i hańba,to nie jest Wisła Kraków to jest pseudo twór
PS:Brawo dla Pareiki i Małego za ambicję
BRAWO ZA TAKTYKĘ DLA TRENERA
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 25.03.2012 o godz. 17:53.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|