63.5 Kg napisał(a):

Skonczmy pieprzyc wkoncu.
Ewidentna przegrana z zespolem duzo lepszym.
Ewidentny karny.
Ewidentna czerwona kartka.
Ewidentnie nie zrobilismy sztycha w tym meczu.
Ewidentnie przestanmy pieprzyc o tym PP bo tam tez chu... mozemy zrobic z ta druzyna ...
Poprostu upadek,mamy najgorszy zespol od 16 lat i skonczmy zyc jakimis chorymi zludzeniami.
Dowidzenia.
|
No własnie..skoncz pieprzyc. Ewidentny karny? A za co, skoro Wilk nawet nie dotknął Zienczuka, ba został przez niego kopnięty

Smiech na sali... Czerwona kartka tez ewidentna? Yhym...Tiaaa...