Wyświetl pojedynczy post
63.5 Kg
Senior Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Stamtad ,gdzie nikt jeszcze nie dotarl :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#66
Stary 25.03.2012, 17:44
Skonczmy pieprzyc wkoncu.

Ewidentna przegrana z zespolem duzo lepszym.
Ewidentny karny.
Ewidentna czerwona kartka.
Ewidentnie nie zrobilismy sztycha w tym meczu.
Ewidentnie przestanmy pieprzyc o tym PP bo tam tez chu... mozemy zrobic z ta druzyna ...

Poprostu upadek,mamy najgorszy zespol od 16 lat i skonczmy zyc jakimis chorymi zludzeniami.

Dowidzenia.
Odpowiedz cytując