Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 25.03.2012, 17:37
danpe_ napisał(a):Wyświetl post
To nie jest Wisła walcząca i chcąca cokolwiek ugrać, to zgraja łajz rozpieszczonych przez życie.
Tydzień temu przy stanie 0:2 jakoś im się chciało walczyć a dziś już nie? Ludzie, dziś Ruch jest po prostu zdecydowanie lepszy.

danpe_ napisał(a):Wyświetl post
Kupiłem karnet (zawsze kupowałem), ale tym razem czuję się oszukany, obiecywano mi co innego. Obiecywano mi walkę i emocje do ostatnich sekund, a dostałem kopaninę bez żadnej walki i oddawanie spotkań bez emocji. No i kawior dla vipów, oraz oblodzone schody i durną ochronę dla mnie.
Karnet masz na R22, nie na wyjazdy
Odpowiedz cytując