Temat
:
[23 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków, niedziela 25 marca, 17:00
Wyświetl pojedynczy post
Adriss
Member
Od: 08.2009
Offline
#
59
25.03.2012, 17:30
ciacho
napisał(a):
Skąd na tym forum przekonanie, że w PP będzie łatwiej niż w lidze?
NAPISAŁ że zostaje PP nei napisal ze bedzie łątwiej nei szukaj sensacji koles...
Adriss
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Adriss
Znajdź inne posty napisane przez Adriss