|
W Wisle brakuje charakternych zawodników ,którzy będą najnormalniej w świecie zapierdalać! Nikt nie każe im umierać za Wisłę ale zarabiają tak duże pieniądze ,że te 90 minut muszą zadupcać. Jak my możemy z tymi boiskowymi leniami krzyczeć po meczu JJJBG czy przed meczem skandować ich nazwiska? Przegrać można ale po walce!
|