Wyświetl pojedynczy post
Adriss
Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 25.03.2012, 17:26
Tym pilkarzyka nei zalezy wogole na WIŚLE po sezonie trzeba pozbyc sie tych najemnikow i budowac prawdziwy zespol. Oni rączki zcierają że wyplata 10 bedzie. Małecki,WIlk reszta dziekujemy
Odpowiedz cytując