Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#53
Stary 25.03.2012, 17:21
Przed rzutem karnym powinno już być 4:0 dla Ruchu! Wisła nie gra nic, posucha jak na Saharze. Patrzeć się na to nie da! Jeszcze wchodzi na boisko "gwiazdor"
Odpowiedz cytując