Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#52
Stary 25.03.2012, 17:20
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Ta bramka musiała paść. Szkoda, że z karnego, ktorego nie bylo.
Nie można powiedzieć, że go nie było. Dyskusyjna sytuacja. gdybyś był kibicem Ruchu to byś powiedział, że prawidłowa decyzja.
Teraz gramy w 10, wątpliwe, że się z tego podniesiemy.
Odpowiedz cytując