Krotochwila napisał(a):

|
Ta bramka musiała paść. Szkoda, że z karnego, ktorego nie bylo.
|
Nie można powiedzieć, że go nie było. Dyskusyjna sytuacja. gdybyś był kibicem Ruchu to byś powiedział, że prawidłowa decyzja.
Teraz gramy w 10, wątpliwe, że się z tego podniesiemy.