|
Lewy obronca - poszukaj w newgenach, bo malo na rynku dobrych lewych. Ewentualnie Dudu Paraiba, Bramkarz to Slowik, ale on sie dopiero po sezonie, dwoch rozwija na klase zawodnika.
SP jest na pęczki - chociaż ja naszego Wilka zmieniłem dopiero po 3 sezonach.
|