Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19705
Stary 25.03.2012, 15:30
Ja nie mogę patrzeć jak ten Piasecki sędziuje! Co taki sędzia robi w Ekstraklasie?! To jest pajac!
Śląsk i Lechia strasznie słabo w tej kolejce. Aż się prosiło żeby wygrali a tu dupa.
Obyśmy teraz zbili Ruch!
Odpowiedz cytując