Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Przemas
Senior Member
Od: 07.2010
Skąd: Kraków AZORY
Offline
#
19705
25.03.2012, 15:30
Ja nie mogę patrzeć jak ten Piasecki sędziuje! Co taki sędzia robi w Ekstraklasie?! To jest pajac!
Śląsk i Lechia strasznie słabo w tej kolejce. Aż się prosiło żeby wygrali a tu dupa.
Obyśmy teraz zbili Ruch!
Przemas
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Przemas
Znajdź inne posty napisane przez Przemas