Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19703
Stary 25.03.2012, 15:04
rw88 napisał(a):Wyświetl post

kacpaw91, z tego co wiem, to te przepisy licencyjne w niedalekiej przyszłości zostaną wprowadzone, tak samo jak centralna liga juniorów starszych.
Słyszałem, że od przyszłego sezonu ma być wymóg posiadania iluś tam boisk. Też dobry krok. A co do szkółek piłkarskich to czy nie ma możliwości uzyskania jakiejś dotacji unijnej + znalezienia sponsora na resztę wkładu? Przy okazji szkółki dla Lechii była podana cena takiego ośrodka i było to ok. 50-60 mln zł.
Odpowiedz cytując