rw88 napisał(a):

kacpaw91, z tego co wiem, to te przepisy licencyjne w niedalekiej przyszłości zostaną wprowadzone, tak samo jak centralna liga juniorów starszych.
|
Słyszałem, że od przyszłego sezonu ma być wymóg posiadania iluś tam boisk. Też dobry krok. A co do szkółek piłkarskich to czy nie ma możliwości uzyskania jakiejś dotacji unijnej + znalezienia sponsora na resztę wkładu? Przy okazji szkółki dla Lechii była podana cena takiego ośrodka i było to ok. 50-60 mln zł.