Też nie jestem za powrotem PM19 ale nie róbmy sobie jaj z pogrzebu. Doszukujesz na siłę argumentów do swojej hipotezy. Jeśli już chcesz rozkładać to zdjęcie na czynniki pierwsze to zobacz z kim kiwa się Mały. Zawodnik jest pokazany plecami ale ma rękawice bramkarskie więc mniemam, że to Milan Jovanic. A gdzie gra Milan Jovanic? Na bramce! To jak Mały ma przed sobą tylko bramkarza to zamiast go obiec i strzelić, co pewnie czyni, ma podawać wg Ciebie do tyłu do Guły

A sam Guła ma po prostu taki grymas, bo tak fotograf uchwycił.
Nie doszukujmy się na siłę czegoś, czego nie ma :/