Wyświetl pojedynczy post
KrajanTSW
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: "5"/ Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12676
Stary 25.03.2012, 13:28
Ja bym najchętniej widział w Wiśle Makuszewskiego oraz Koseckiego, ale Legia...
Odpowiedz cytując