Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7109
Stary 25.03.2012, 12:45
HEDu napisał(a):Wyświetl post
wszyscy tęsknimy za tamtymi piłkarzami sprzed lat (mimo, że często na nich narzekaliśmy) dlatego że mamy coraz gorszych piłkarzy z każdym rokiem ...
I tyle w temacie. Zwłaszcza tęskno za takim manifestowaniem radości po bramce, jakie prezentowali ówcześni wiślacy.
Odpowiedz cytując