HEDu napisał(a):

|
wszyscy tęsknimy za tamtymi piłkarzami sprzed lat (mimo, że często na nich narzekaliśmy) dlatego że mamy coraz gorszych piłkarzy z każdym rokiem ...
|
I tyle w temacie. Zwłaszcza tęskno za takim manifestowaniem radości po bramce, jakie prezentowali ówcześni wiślacy.