Elendil napisał(a):

Czy ktoś lepiej w historii tej ligi bił stałe fragmenty od Kosy?
|
A ile lat wstecz chcesz się cofnąć?
Czerwiec, Leszek Pisz, Szymkowiak, grubas Iwański.
.................................................. ..........................
Novo (zwłaszcza) i Blanco to ładna przeszłość, ale czy dadzą Legii tyle co Ljuboja jesienią czy kibice będą kląć na nich jak my na Jaliensa to sprawa otwarta i wcale Skorża nie będzie musiał być temu winny. Kto był winien u nas, że Żuraw po powrocie już nic nie grał albo że Jaliens gra przeciętnie jak na swoje cv?