Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 25.03.2012, 11:15
szprotson napisał(a):Wyświetl post
ja tam wierze w 3 punkty w kazdym meczu.
w Mistrzostwo nie musze, bo dla mnie Wisła byla jest i bedzie zawsze najlepsza.
Skoro wierzysz w 3 pkt. w każdym meczu, to automatycznie wierzysz w mistrzostwo, chcąc nie chcąc. Logiczne
Odpowiedz cytując