Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12671
Stary 25.03.2012, 11:06
Słusznie,

Po co nam Pazdan. Pewnie chce takie miliony (jak każdy polski kopacz - przepłacony) że nas na niego nie stać. A że Jagiellonię stać? Nie ważne - Jaga pewnie to finansowy polski MC z podlaskimi szejkami

A poważnie - pewnie przedłużymy kontrakt ze stuletnim Sobolewskim i będziemy mieć Polaka w składzie. Ale niestety Sobol jest coraz słabszy i coraz częściej dokuczają mu kontuzje. (Nie jestem zwolennikiem przedłużania kontraktu z Sobolem)
Doceniam zaangażowanie Sobola, ale trzeba nasz zespół przebudować. Mamy stary stetryczały skład, w sporej części na wypożyczeniach. Po co powielać ten model?

Pazdan prochu nie wymyśli, ot taki drugi Wilk do walki w środku pola. Może trochę bardziej uniwersalny bo grywał w środku i na bokach obrony. Bardziej można go do Diaza porównać. Zarobki na pewno nie większe niż Diaz, którego wątpliwe że wykupimy z Belgii.

Po czym pod koniec okienka transferowego będziemy na gwałt szukać następców dla Lameya, Diaza, czy Nuneza (też za drogi dla nas). A Pazdan będzie biegał z Bandrowskim w Jagiellonii.

TOMEK 11 napisał(a):Wyświetl post
podstawowe pytanie:
po co nam Pazdan?
Po to po co Wilk - do walki w środku pola. Jak nie ma Wilka (a Sobol wiecznie kontuzjowany) nie ma kto walczyć. Poza Meliksonami zaawansowanymi technicznie potrzebni też są piłkarze którzy nogi nie odstawią. Takich nam brak w kadrze.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 25.03.2012 o godz. 12:44.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując