Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
_ukoL
Lokalny Patriota
 
 
Od: 05.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19690
Stary 25.03.2012, 10:41
Niby liga słaba, niby ten Mistrz Polski słaby, a wyniki w europejskich pucharach w tym roku mówią co innego o potencjale polskich drużyn. Pomijam klęskę Jagiellonii w Pawłodarze ale zarówno Śląsk, Legia i Wisła pokazały się z przyzwoitej strony, biorąc pod uwagę potencjał każdej z drużyn. W kolejnym sezonie może być podobnie, byle tylko nie reprezentowały Polski potęgi typu Korona Kielce, bo to grozi powtórką z Pawłodaru.
Liga niezwykłych dżentelmenów: Retro Liga

Odpowiedz cytując