Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19689
Stary 25.03.2012, 10:41
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Ja sobie nie przypominam żeby w mediach pisano, że Wisła będzie słabym mistrzem. To była raczej domena tego forum albo co więcej Wiślaków piszących na tym forum. Nie twórzmy historii tam gdzie ich nie ma.
Masz widocznie pamięć dobrą ale krótką. Dwa tygodnie temu w trójce wielki menago Kucharski zapytany o Wisłę wyraził się jasno że nie należy przeceniać Wisły bo to najsłabszy mistrz od lat, bo zdobył najmniej punktów. Więc skoro jeszcze do tej pory "eksperty" z Warszawy powtarzają te teorie to rok temu było dużo gorzej. Dziwne ze tego nie pamiętasz? "Wisła została mistrzem bo inni nie chcieli". Nie pamiętasz takich tekstów? To ze lemingi z tego forum przepisywały co usłyszały? Nic w tym dziwnego.

Teraz jeszcze można mecze załatwiać, ale na kolejkę do końca zagrożony spadkiem punktów nie odda. Dlatego wszystko możliwe.

ziz99 napisał(a):Wyświetl post
Legia była już prawie "na prostej", a teraz ścisk za nią jest taki, że kwestia mistrzostwa coraz bardziej otwarta. Nasze szanse patrząc realnie są zerowe.
Jasne bo do zdobycia jest 21 punktów a jeżeli wygramy z Ruchem będzie 8 pkt straty. A Legia może stracić punkty z każdym. Tylko trzeba wygrywać. Jeżeli mówiąc o realnym spojrzeniu masz na myśli naszą grę to jestem się jeszcze w stanie z tobą zgodzić. Natomiast jeżeli masz na myśli poziom strat, to pitolisz strasznie.

Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Teraz poziom tej ligi jest tak słaby ,ze jedyne co jest w niej fajne i ładne dla oka to stadiony.Kiedys bylo odwrotnie.
Nic nie było odwrotnie. Tak jak kiedyś tak teraz o sukcesie decydują układy, dlatego podwyższanie umiejętności mija się z celem. Bo raz sędzia gwizdnie karnego raz nie gwizdnie, raz wywali za byle co raz nie wywali. Możesz dobrze grać starać się, ale puki nie jesteś lepszy o 5 bramek to niczego nie możesz być pewny. Więc po co się męczyć.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 25.03.2012 o godz. 11:22.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując