mr_kwolf napisał(a):

|
Ja sobie nie przypominam żeby w mediach pisano, że Wisła będzie słabym mistrzem. To była raczej domena tego forum albo co więcej Wiślaków piszących na tym forum. Nie twórzmy historii tam gdzie ich nie ma.
|
Wszyscy tak pisali: od Weszło, poprzez "PS", "GW' i portale internetowe, a na "Rz" skończywszy.