|
Jakiś plus przed dzisiejszym meczem ?
Jeden, może dwa. Pierwszy to fakt, że w końcu nam się Genkov odblokował, oby dziś też ukuł Chorzowian. Drugi, oz zgrozo.. powrót Małeckiego, dziś może się okazać, że jego (ewentualne) wejście na boisko poderwie drużynę do walki, lub sam Małecki zapewni nam 3 punkty.
Ciężki mecz, ciężki teren, Ruch w formie, grający na wiosnę chyba najlepiej i najpewniej z całej czołówki. Mam nadzieję, że nasi kopacze analizowali grę Bielska w meczu z Ruchem, bo to ich gra dała im 1 punkt.
Co do tabeli, wszystko się może zdarzyć, ale ja na żaden cud nie liczę (obrona MP), jeżeli dziś polegniemy to nawet sen o pucharach znacznie się oddali, tracimy do Ruchu 5 punktów, dziś może być ich 8 ale też i 2, wszystko w nogach kopaczy i taktyce Probierza.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
|