Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1083
Stary 25.03.2012, 09:46
RAF napisał(a):Wyświetl post
Jak patrze na walke Adamka to coraz bardziej jestem przekonany ze on sie do tej kategorii po prostu nie nadaje. Bije kolesia na czysto a ten stoi i sie smieje hehe.
Ale na koniec nie bylo mu do smiechu
Odpowiedz cytując