|
A ja ciągle swoje: kolejny sezon, w którym nikt nie chce zostac "mistrzem".
Jesli naszym kopaczom uda sie dzisiaj wygrac z Ruchem, to dalej sprawa obrony tytułu jest (o paranojo) otwarta. Najśmieszniejsze jest to, że od poczatku rundy piszemy, że wystarczy wygrywać i mamy obroniony tytuł. Po czym nie wygrywamy i dalej jest to samo.....
Ehhhh, najchętniej bym ten zespól olał cienkim moczem. Ale nie potrafię.
Dzisiaj muszą być 3 punkty!!!!
|