Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19677
Stary 24.03.2012, 22:28
A nie mówiłem, żeby nikogo nie koronować w lutym, czy w marcu, bo wiele może się jeszcze zdarzyć z taką padaką jaka gra Legia, jak i inne ekipy. Liga będzie ciekawa. Emocje do ostatniej kolejki gwarantowane
Odpowiedz cytując