Wyświetl pojedynczy post
mihaq
Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12667
Stary 24.03.2012, 22:15
vote-for-mikey napisał(a):Wyświetl post
Na marginesie - Biton nie ma żadnej asysty. Żadnej
Ale sięgając tylko do mojej pamięci, Biton asystował raz albo dwa w meczu z Flotą w Pucharze Polski, oraz w meczu wyjazdowym z Odense w Lidze Europejskiej.
Powód: nie z Limanovią a z Flotą ;)
Ostatnio edytowane przez mihaq : 24.03.2012 o godz. 22:50.
Odpowiedz cytując