Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
mihaq
Member
Od: 11.2011
Offline
#
12667
24.03.2012, 22:15
vote-for-mikey
napisał(a):
Na marginesie - Biton nie ma żadnej asysty.
Żadnej
Ale sięgając tylko do mojej pamięci, Biton asystował raz albo dwa w meczu z Flotą w Pucharze Polski, oraz w meczu wyjazdowym z Odense w Lidze Europejskiej.
Powód: nie z Limanovią a z Flotą ;)
Ostatnio edytowane przez mihaq : 24.03.2012 o godz. 22:50.
mihaq
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mihaq
Znajdź inne posty napisane przez mihaq