Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Clapham
Senior Member
Od: 12.2007
Skąd: Londyn
Offline
#
19676
24.03.2012, 22:11
Lysy
napisał(a):
To samo mówili jak był u nas i już tak układamy... dwa lata
No to teraz wreszcie jest Probierz, szkoda tylko, że układać zaraz nie będzie z czego...
Clapham
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Clapham
Znajdź inne posty napisane przez Clapham