0 22 napisał(a):

Nie chodzi nawet o to, że obaj sędziowie na pewno coś przekręcą, ukręcą, 'zrobią mecz' itp. Zapewne nie zrobią, ale chodzi o to, że PZPN sam tworzy takie 'stykowe' sytuacje.
Po co?
|
Masz racje ukręcił niby faul Buzały na Żewlakowie i tym samym uratował remis Legii