Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
LucjuszWielki
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2012
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19674
Stary 24.03.2012, 21:49
0 22 napisał(a):Wyświetl post

Nie chodzi nawet o to, że obaj sędziowie na pewno coś przekręcą, ukręcą, 'zrobią mecz' itp. Zapewne nie zrobią, ale chodzi o to, że PZPN sam tworzy takie 'stykowe' sytuacje.

Po co?
Masz racje ukręcił niby faul Buzały na Żewlakowie i tym samym uratował remis Legii
Odpowiedz cytując