Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Clapham
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Londyn

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19673
Stary 24.03.2012, 21:46
martin_6 napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to, że nowym nabytkom Legii bliżej do Arruabareny, Descargi czy Kneżevicia niż do Kuciaka i Ljuboji. Jakby byli tak dobrzy, jak ich reklamowano, to spokojnie Skorża znalazłby im miejsce na boisku.
No jasne, facet, o którym w Rangersach do tej pory chyba piosenki śpiewają i król strzelców ligi greckiej (2 razy), nie ma co - leszcze. Ty się ciesz, że w Legii jest Skorża, bo podejrzewam, że ktoś z jajami ułożyłby taką drużynę, która by tu nieźle zamiatała.
Odpowiedz cytując