Wyświetl pojedynczy post
La Furia Dell' Est
Senior Member
 
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 24.03.2012, 21:40
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Daj spokój, fqqs to jakiś łoś co pewnie mieszka w Zielonej Górze i "został" na chwilę kibicem Wisły. Za rok będzie kibicem Legii. A 2 lata temu był kibicem Amici i stąd ten majster

Szkoda nerwów na "słowika"
Wiesz Ogryzek, nic mnie tak nie irytuje, jak "fan hooligan"-co w Kraku o ...majstrze piesze)))-nie mogłem sie powstrzymać))-ale masz rację, nie ma sensu sie stresować))
Odpowiedz cytując