Ogryzek napisał(a):

Daj spokój, fqqs to jakiś łoś co pewnie mieszka w Zielonej Górze i "został" na chwilę kibicem Wisły. Za rok będzie kibicem Legii. A 2 lata temu był kibicem Amici i stąd ten majster
Szkoda nerwów na "słowika"
|
Wiesz Ogryzek, nic mnie tak nie irytuje, jak "fan hooligan"-co w Kraku o ...majstrze piesze

)))-nie mogłem sie powstrzymać

))-ale masz rację, nie ma sensu sie stresować

))