La Furia Dell' Est napisał(a):

|
Ponieważ wydajesz się "inny" niż się spodziewam po kibicu krakowskiej Wisły-odpowiem tylko tak...majstra to sobie słowiki z Poznania zapodają, nie czujesz bluesa-nie moja wina...ale jeśli zamilcz do mnie piszesz "internetowy" chuliganie, zważ na to,że jak sie rodzileś już dowód miałem....
|
Daj spokój, fqqs to jakiś łoś co pewnie mieszka w Zielonej Górze i "został" na chwilę kibicem Wisły. Za rok będzie kibicem Legii. A 2 lata temu był kibicem Amici i stąd ten
majster
Szkoda nerwów na "słowika"
