Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Lacrima
Senior Member
 
 
Od: 08.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19671
Stary 24.03.2012, 21:29
Jeszcze kuźwa oddajmy Legii w piątek 3 pkt. za darmo. A co, niech zdobędą mistrzostwo, może po przyjacielsku łaskawie pozwolą nam zdobyć PP!



Czy ja nadal jestem na forum Wisły...?
Odpowiedz cytując