|
Jak wygląda sytuacja we Wrocławiu, czy aby wejść na ligowy mecz Śląska trzeba wyrobić Kartkę Kibica wcześniej, czy wystarczy dowód pokazać w kasie przed meczem kupując bilet?
Przy okazji zapytam jak jest z zakupem samego biletu w dniu meczu, w kasach pod stadionem, czy są też jakieś inne punkty jak np. w galeriach w Gdańsku, gdzie w strefie kibica wyrabiało się KK i od razu nabijali bilet?
|