Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Daja`n
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19670
Stary 24.03.2012, 21:26
Legła,legła Warszawa!Oby jutro Śląsk zainkasował 3 pkt.Jak można zakładać szalik Wisły i trzymać kciuki za zdobycie MP przez Legię?!To może jeszcze dołączcie do tych frajerów z NH co jeżdżą na Łazienkowską ze szmatą "Paka z grodu Kraka".
Odpowiedz cytując