Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19669
Stary 24.03.2012, 21:23
ziuk_NYC napisał(a):Wyświetl post
tak, panowie macie prawo trzymac kciuki za Slask by ten wygral Mistrza Polski, tylko pytanie co z tego bedzie miala Wisla ? Jak dla mnie wazniejsza jest gra Bialej Gwiazdy w pucharach niz zdobycie mistrza przez zespol z Wroclawia. Nie oszukujmy sie, o pudlo bedzie ciezko wiec jedyna szansa dla nas to Puchar Polski. Rozumiem ze sympatie kibicowskie z Slaskiem sa wazne, rozumiem ze niechec do Legii jest duza ale to nam nie zrownowazy przyszlorocznego budzetu jesli Slask bedzie Mistrzem a my wyladujemy poza podium. No nic, i tak sie wszystko roztrzygnie na boisku. Oby jutro wygrana w Chorzowie i zycze wszystkim udanego weekend'u.
ziuk_NYC
Ale jak to działa?
Im więcej trzymanych kciuków za Legie to większa szansa, że Legia zostanie mistrzem i skróci nam to drogę do pucharów? Te kciuki mają na to jakiś wpływ? Puchary trzeba wywalczyć, a nie liczyć na szczęśliwy zbieg okoliczności. Jeżeli będziemy za słabi, żeby uratować ten sezon to trudno.

Sorry, ale w tym mentalnym ku*wieniu się zostajesz chyba sam.
Odpowiedz cytując