Wyświetl pojedynczy post
fqqs
Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 24.03.2012, 21:14
@Tominho

no tak, słusznie zauważyłeś. cos mecz obiecuję sobie ze tym razem wygramy, i co mecz gubimy punkty. teraz to już jest naprawdę ostatni dzwonek. jak jutro nie wywieziemy 3 pkt z chorzowa to ŻEGANAMY się z mistrzostwem definitywnie.
Odpowiedz cytując