Temat
:
[23 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków, niedziela 25 marca, 17:00
Wyświetl pojedynczy post
fqqs
Member
Od: 12.2011
Offline
#
26
24.03.2012, 21:14
@Tominho
no tak, słusznie zauważyłeś. cos mecz obiecuję sobie ze tym razem wygramy, i co mecz gubimy punkty. teraz to już jest naprawdę ostatni dzwonek. jak jutro nie wywieziemy 3 pkt z chorzowa to ŻEGANAMY się z mistrzostwem definitywnie.
fqqs
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fqqs
Znajdź inne posty napisane przez fqqs